top of page

Omtaş Eğitim Kurumları Hakkında

Güncelleme tarihi: 29 Eyl 2020


         Omtaş Eğitim Kurumları Omtaş Madencilik Mineral Üretim İnşaat Hafriyat Asfalt Sanayi ve Ticaret Limited şirketi bünyesinde yer alan bir kuruluştur. 

         Omtaş,2018 yılında Fizyon Eğitim Kurumları için Gebze'de çağdaş eğitimin ihtiyaçlarına cevap verebilecek modern bir kampüs inşa ederek Fizyon Eğitim Kurumları'nın hizmetine sunmuştur.  Fizyon Eğitim Kurumları'nın 12.08.2020 tarihinde kampüsteki eğitim hizmetlerini sonlandırması üzerine Omtaş, aynı kampüste, şirket bünyesinde okul açmak için girişimde bulunmuş ve 01.09.2020 tarihinde Özel Rehberim Koleji eğitim hayatına başlamıştır. 

        Omtaş Eğitim Kurumları şirketinin sahibi olduğu okul 7000 metrekare kapalı alandan oluşmakta ve içinde iki adet kapalı yüzme havuzu, kapalı spor salonu, konferans salonu, fen ve teknoloji laboratuvarı, görsel sanatlar atölyesi, müzik atölyesi, bilişim teknolojileri laboratuvarı, kütüphane, store, kafeterya, mutfak, yemekhane, drama sınıfı ve akıl oyunları sınıfı bulunmaktadır.

      Kaliteli eğitimi ile Rehberim Koleji'ni bölgenin en iyi okulu yapmayı hedefleyen Omtaş Eğitim Kurumları, uzman eğitim kadrosu ile Özel Rehberim Koleji'nde uygulanacak olan eğitim programını yeniden planlamış ve uygulamaya koymuştur. 

116 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Su

Comentarios


bottom of page