top of page
Rehberim_logo_700.png

ÖZEL REHBERİM KOLEJİ

Geleceğin cevherlerine rehberlik ediyoruz. 

Omtaş Eğitim Kurumları Şirketi bünyesinde Gebze'de eğitim hayatına başlayan Özel Rehberim Koleji anaokulundan liseye kadar tüm kademelerde eğitim vermektedir. 

Rehberim Koleji modern eğitimin bütün ihtiyaçlarına cevap veren kampüsü ve tecrübeli eğitim kadrosu ile Gebze'de eğitimin öncüsü olmayı hedeflemektedir. 

Özel Rehberim Koleji'nde zenginleştirilmiş ve modern eğitim yöntemleri ile geleneksel değerlerimizi sentezleyerek öğrencinin kariyer hedeflerini gerçekleştirmesine ve insani erdemlerle, ait olduğu değerlerden kopmadan karakterini kazanmasına rehberlik etmekteyiz. 

Rehberim Koleji anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise kademelerinde eğitim vermektedir. Bu kademelerdeki eğitimize ait bilgi almak için aşağıdaki linklerden okulların sayfasına ulaşabilir veya 444 1 809'u arayabilirsiniz.  

Eğitim  için bütün ihtiyaçları karşılayacak şekilde, şekilde modern bir okul binası olarak inşaa edilmiştir. Okulumuzun ders ve sosyal etkinlik alanları ile bu alanlara ait görseller aşağıda verilmiştir.

Okulumuza ait daha fazla görsele aşağıdaki galeriden ulaşabilirsiniz.

Rehberim Rehberiniz Olsun!

Okulumuz hakkında daha fazla bilgi almak, erken kayıt indirimi ve vergi indiriminden faydalanmak için okulumuzu ziyaret edebilir, veya aşağıdaki butona tıklayarak daha fazla bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

bottom of page