top of page
Rehberim_logo_700.png

ÖZEL REHBERİM KOLEJİ ANAOKULU

Geleceğin cevherlerine rehberlik ediyoruz. 

DİĞER DERSLER VE ETKİNLİKLEROkuma Yazmaya Hazırlık Çalışmaları : Görsel algı çalışmalarını, işitsel algı çalışmalarını, kalem tutma ve el becerisini geliştirme çalışmalarını, temel kavram çalışmalarını, problem çözme becerisinin gelişimini, bellek gelişimini destekleyen çalışmaları, güven ve bağımsızlık kazanma becerilerini geliştirme çalışmalarını kapsamaktadır. Okuma yazmaya hazırlık çalışmalarında çocukların yaşam boyu kullanabilecekleri dinleme, konuşma, etkili iletişim kurma, okuma yazma becerileri vb. kazanmaları ve bu beceri yoluyla kendilerini geliştirmeleri amaçlanmıştır. 


Akıl Oyunları: Öğrencilerimiz sınıf öğretmeni eşliğinde akıl oyunları sınıfına giderek burada bulunan zeka ve düşünme becerilerini geliştirmeye yönelik oyunlarla, ders müfredatına bağlı kalarak, bireysel veya grup halinde etkinlikler yaparlar. Öğrenci kitap paketlerinde yer alan zeka geliştirme setlerinin bu derslerde kullanılması planlanmıştır. 


Yüzme Dersleri: Beden eğitim kapsamında öğrencilerimize ders içeriği olarak yüzme öğretilmektedir. Blok beden dersleri bir hafta yüzme havuzlarında diğer hafta spor salonunda yapılmaktadır.


Müzik dersi: Anaokulunda öğrencilerimize çok sayıda enstrümanı tanıtarak içlerindeki yetenekleri keşfetmeyi amaçlıyoruz.

Rehberim Rehberiniz Olsun!

Okulumuz hakkında daha fazla bilgi almak, erken kayıt indirimi ve vergi indiriminden faydalanmak için okulumuzu ziyaret edebilir, veya aşağıdaki butona tıklayarak daha fazla bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

bottom of page